Dag 3 : Oervrouwelijk Bewustzijn
Mon, Jun 24
|Hilversum
Vandaag zoomen we in op de oervrouwelijke energie, hoe die in jou beweegt, als donker en licht, sensueel en krachtig. Hoe werk je samen in je vrouwelijke en mannelijke energie en wat dient wat?


Tijd en locatie
Jun 24, 2024, 9:00 AM – 5:00 PM
Hilversum, Hoorneboeg 5, 1213 RE Hilversum, Nederland
Over het evenement
Ik nodig jou, dapper mooi mens, graag uit voor deze 7 dagen rondom Zijn en Zien.
Vanaf 26 februari 7 dagen van bewust-zijn op een geweldige plek op de Hilversumse heide, de Hoorneboeg. In de Heizaal (ruimte voor max. 20 personen).
Na deze dag(en) heb je veel van jezelf zijn ervaren en ontdekt. Heb je voluit zin in alles wat er nog van plan is in je leven.
Ben je opgeladen en heb je veel gelijkstemden in ware verbinding ontmoet en gezien.
Ben je volledig gezien en voel je je gevoed op alle lagen van je zijn.
Alle dagen zijn ervaringsgericht, gaan de diepte in en geven bedding aan kwantumshifts en groeisprongen.
Tickets
Bewustzijnsreis Dag 3
Dit ticket geeft recht op deelname van Dag 3 van de Bewustzijnsreis Zijn & Zien van Petra Jungblut op De Hoorneboeg in Hilversum. Toegang is inclusief lunch en versnaperingen.
From €300.00 to €425.00
Sale ended€300.00
BTW Hoog included
€425.00
BTW Hoog included